حلقه جدید براندازی ciaدرایران

جنگ نرم با تغییر شکل خود در قالب جنگ ایدئولوژیک و جنگ فکری در حوزه علوم انسانی برای فروپاشی نظام اسلامی دست‌ به کار شده است.

 پیام فضلی‌نژاد، پژوهشگر موسسه کیهان،فضلی‌نژاد،دربازدیدازنمایشگاه قرآنی، به افشاگری پیرامون نقشه راه جدید جنگ نرم، حلقه جدید براندازی با حضور 30 استراتژیست ایرانی خارج کشور، پشت‌پرده فصلنامه مهرنامه پرداخت و از فعالیت‌های براندازانه محمد قوچانی و سیدمحمد علی ابطحی پس از آزادی از زندان سخن گفت.نویسنده کتاب «شوالیه‌های ناتوی فرهنگی» گفت: جریان فتنه و کارگزاران آن به محض آزادی از زندان فصلنامه «مهرنامه» را منتشر کردند که سخنگوی جریان برانداز در ایران شود و تاکنون 4 شماره آن منتشر شده است. در این نشریه 30 تن از استراتژیست‌های فعال سازمان CIA، موسسه تحقیقاتی NED و افراد مرتبط با باند اشرف پهلوی در بنیاد مطالعات ایران، در تحریریه این فصلنامه حضور دارند؛ این 30 نفر حلقه جنگ نرم در ایران از دهه 60 به بعد بوده‌اند که از آن جمله می‌توان به محمد‌علی همایون کاتوزیان (عامل سرویس جاسوسی انگلیس)، مهرزاد بروجردی (پایان‌نامه دکترای وی مورد تجلیل اشرف پهلوی قرار گرفت و از او جایزه دریافت کرد)، مدیا کاشیگر (مترجم ویژه سفیر فرانسه در ایران و رابط جاسوسان سازمان موساد با حوزه های جاسوسی در ایران)، ژانت آفاری (رفیقه زهرا رهنورد که دارای ارتباطات امنیتی گسترده با وی است و همچنین عضو فرقه ضاله بهائیت می‌باشد)، عباس میلانی (رئیس دپارتمان ایران‌شناسی دانشگاه استانفورد که رسما با کارشناسان CIA برای تدوین مدل براندازی نظام جمهوری اسلامی نشست گذاشت و 6 ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری دهم برای نمایندگان کنگره آمریکا سخنرانی کرد) را می‌توان برشمرد.

نویسنده کتاب «شوالیه های ناتوی فرهنگی» گفت: باید شیوه برخورد با جریان فتنه تغییر کند چون فتنه‌گران کاملاً شیوه خود را تغییر داده‌اند.

پیام فضلی‌نژاد تصریح کرد، جریان فتنه در خیابان تمام شد و پروژه کودتای انتخاباتی اصلاح‌طلبان نیز به پایان رسید؛ اما جریان فتنه و کارگزاران آن در شکل و ادبیات دیگری بازتولید شدند.

وی با تاکید بر اینکه به طور قطع جریان فتنه جمهوری اسلامی را رها نخواهد کرد، اظهار داشت: جریان فتنه با تغییر شکل خود در قالب جنگ ایدئولوژیک و جنگ فکری در حوزه علوم انسانی برای فروپاشی نظام اسلامی دست‌ به کار شده است.....

نویسنده پرفروش‌ترین کتاب سیاسی دو سال گذشته گفت: کشور در حال حاضر بیش از 2 میلیون دانشجوی علوم انسانی دارد که مبانی ترویج شکاکیت و سکولاریزم را آموزش می‌بینند.

وی با طرح این سوال که آیا بعد از جریان آشوب به نحوه بازتولید و تغییر چهره این جریان توجه کرده‌ایم، بیان داشت: جریان فتنه و کارگزاران آن به محض آزادی از زندان فصلنامه «مهرنامه» را منتشر کردند که سخنگوی جریان برانداز در ایران شود و تاکنون 4 شماره آن منتشر شده است.

فضلی نژاد با اشاره به آغاز فعالیت یک حلقه جدید براندازی با حضور 30 نفر از استراتژیست‌های ایرانی خارج کشور ادامه داد: در این نشریه 30 تن از استراتژیست‌های فعال سازمان CIA، موسسه تحقیقاتی NED و افراد مرتبط با باند اشرف پهلوی در بنیاد مطالعات ایران، در تحریریه این فصلنامه حضور دارند؛ این 30 نفر حلقه جنگ نرم در ایران از دهه 60 به بعد بوده‌اند که از آن جمله می‌توان به محمد‌علی همایون کاتوزیان (عامل سرویس جاسوسی انگلیس)، مهرزاد بروجردی (پایان‌نامه دکترای وی مورد تجلیل اشرف پهلوی قرار گرفت و از او جایزه دریافت کرد)، مدیا کاشیگر (مترجم ویژه سفیر فرانسه در ایران و رابط جاسوسان سازمان موساد با حوزه های جاسوسی در ایران)، ژانت آفاری (رفیقه زهرا رهنورد که دارای ارتباطات امنیتی گسترده با وی است و همچنین عضو فرقه ضاله بهائیت می‌باشد)، عباس میلانی (رئیس دپارتمان ایران‌شناسی دانشگاه استانفورد که رسما با کارشناسان CIA برای تدوین مدل براندازی نظام جمهوری اسلامی نشست گذاشت و 6 ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری دهم برای نمایندگان کنگره آمریکا سخنرانی کرد) را می‌توان برشمرد.

پژوهشگر موسسه کیهان گفت: محمد‌علی ابطحی بعد از آزادی از زندان، در سایت خود، کتاب خانم هرتا مولر را معرفی می‌کند که شرحی از کودتاهای مخملی اروپا و تئوریزه کردن کودتای مخملی است؛ این کتاب روش مبارزه 5 دانشجو با حکومت را شرح داده است که امسال جایزه ادبی نوبل را به این رمان‌نویس کودتای مخملی داده‌اند؛ ابطحی بعد از جریان دادگاه این کتاب را در سایت خود تبلیغ می‌کند و می‌گوید من این کتاب را خوانده‌ام شما نیز این کتاب را بخوانید!

این نویسنده ادامه داد: در حال حاضر جریان فتنه در شکل دیگری بازتولید می‌شود به طوری که ادبیات سیاسی آشکار میرحسین موسوی و سید‌محمد خاتمی که سخن از نافرمانی مدنی و کشاندن مردم به خیابان بود به حاشیه رفته است. همچنین این ادبیات با الگوگیری از الگوهای غربی و با استفاده از تولید رمان، شعر، برگزاری تئاتر، نمایشنامه‌ها و پنهان شدن در پشت ادبیات با خزیدن به حاشیه امن هنر، در شکلی جدید ظاهر شده است.

فضلی نژاد یادآور شد: مدیا کاشیگر، در فصلنامه مهرنامه می‌نویسد که باید با رشد طبقه متوسط سکولار و تبلیغ کالاهای خارجی و مارک‌های خارجی در بیلبوردهای شهرداری به اهداف خود برسیم. همچنین کیان تاجبخش روزی رئیس مجلس سنای هلند را به ایران آورد و با بهروز غریب‌پور جلسه خصوصی گذاشتند و گفتند باید با سیطره بر شوراها، محیط شهری، فضای عمومی و در دست گرفتن آنها به اهدافمان برسیم.

وی گفت: بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی پنهان دشمن است که متاسفانه شهرداری تهران به ماهیت پنهان آن در حوزه امنیتی دقت نمی‌کند.

نویسنده کتاب «شوالیه های ناتوی فرهنگی» با اشاره به اینکه، اکنون از مهمترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری حوزه علوم انسانی در دانشگاه‌ها است، تصریح کرد: اگر فرزندان دلسوز انقلاب اسلامی می‌خواهند جریان نفاق را بشناسند و ببینند در چه قامتی بازسازی و بازتولید می‌شود باید به کتاب‌هایی که ناشران سکولار در حوزه علوم انسانی منتشر می‌کنند را مورد بررسی قرار دهند.

وی گفت: من از مسئولان وزارت ارشاد انتقاد می کنم که چرا کتاب رامین جهانبگلو که چهره آن را در کتاب شوالیه‌های ناتوی فرهنگی آشکار کرده بودم هنوز در حال تجدید چاپ است.

 فضلی‌نژاد ادامه داد: گزاره دیگری را که برای کودتای نرم پیگیری می‌کنند افزایش دانشجو در ایران است. تئوری آنها این است که با افزایش دانشجو در کشور به طور طبیعی تعداد دانشجویان حوزه علوم انسانی بیشتر می‌شود چرا که پایه دروس انسانی در رشته‌های علوم انسانی سکولار است بنابراین به طور خودکار دانشگاه‌های ما نیرو برای استحاله و براندازی را تربیت می‌کنند.

 پژوهشگر موسسه کیهان افزود: علاوه بر آن اساتید سکولار نیز در نظام تعلیم و تربیت، آموزش جوانان ما را در دانشگاه‌ها در اختیار گرفته‌اند و در حال حاضر این جریان در قامت دانشگاهی جریان را به دست گرفته است که باید این را بسیار جدی گرفت و احساس خطر کرد.

وی با یادآوری این نکته که اگر برخی نشریات و روزنامه‌ها مثل کیهان، به روشنگری و تنویر افکار عمومی نمی‌پرداختند هنوز فردی مثل حسین بشیریه سرسلسله جامعه‌شناسی سیاسی در ایران بود .

نویسنده کتاب‌ «شوالیه های ناتوی فرهنگی» با تاکید بر اینکه جریان برانداز، فقط جریانی سیاسی نیست، اظهار داشت: نشانه‌های جریان برانداز در عرصه عمومی قابل رویت نیست بلکه علایم آن را باید در حوزه پنهان جست‌وجو کرد.

وی با یادآوری فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه خطرناکترین جریان را اسلام آمریکایی معرفی ‌کردند، گفت: ما در آن روز عمق کلام حضرت امام (ره) را متوجه نشدیم؛ لذا جریانی که امروز با استفاده از چهره‌های نسبتا موجه برای براندازی، گام بر می‌دارند در نگاه اول متدین به نظر می‌رسند.

فضلی نژاد اعلام کرد:شورای جهانی فقه اسلامی در پاریس اعلام موجودیت کرده است و عده‌ای به قول حضرت امام (ره) «روحانی نما» که در ظاهر آدم‌های موجهی هستند، این شورا را راه اندازی کرده‌اند و خود را منتسب به مراجع تقلید کرده و می‌گویند ما می‌خواهیم دین را با دموکراسی سازگار کنیم .

 این تحلیلگر سیاسی با بیان اینکه فروپاشی ایدئولوژیک در علوم انسانی مقدمه سقوط فیزیکی نظام است، اظهار داشت: اگر جمهوری اسلامی در حوزه ایدئولوژیک با ناکامی مواجه شود به طور قطع و یقین ساختار جمهوری اسلامی فرو خواهد ریخت؛ چراکه آنها قصد دارند به تعبیراستاد «رحیم پور ازغدی» به لب انقلاب ماتیک بمالند و ظاهر ان را حفظ کنند، اما نرم‌افزار انقلاب اسلامی را از درون ذبح کنند در حالی که بخش مهم نرم‌افزار‌های انقلاب در حوزه علوم انسانی تولید و بازتولید می‌شود. اما این اتفاق نخواهد افتاد، چرا که امام خمینی(ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، بنابراین سران فتنه مانند موسوی، خاتمی، کروبی و... نیز که پادوهای آمریکا در ایران هستند نیز هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی ادامه داد: آنقدر آنها در نقشه خود راسخ هستند که هنوز یک ماه از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حوزه علوم انسانی نگذشته بود که محمد قوچانی از زندان آزاد شد و قرارداد سردبیری فصلنامه «مهرنامه» را بست که ویژه علوم انسانی در ایران منتشر می‌شود.

فضلی نژاد گفت: مردم ایران دارای عیار هوشی بالایی هستند و شرایط را خوب می‌سنجند و حرکات ظاهری جریان برانداز را به درستی تشخیص می‌دهند لذا باید جنبه پنهان براندازی را کاملا رصد کرد و با توجه به اینکه جریان فتنه روش خود را تغییر داده است رصد و شناسایی جنبه پنهان ایدئولوژیک آن کار متخصصین است.

نویسنده پرفروش‌ترین کتاب سیاسی سال 1388 و 1387 در ادامه افزود: به نظر من باید شیوه برخورد با جریان فتنه کاملا تغییر کند چون فتنه‌گران کاملا شیوه خود را تغییر داده‌اند.

وی با ابراز خرسندی از صبر حکیمانه رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: اگر سران فتنه در همان ابتدا بازداشت می شدند، هویت واقعی آنها برای مردم روشن نمی شد.

فضلی‌نژاد گفت: رهبری معظم همانند حضرت امام (ره) که با جریان بنی‌صدر صبورانه برخورد کرد و آن را تحمل کرد تا چهره حقیقی آنها برای مردم روشن شود.

وی تصریح کرد: اگر اقدام مناسبی در حوزه علوم انسانی و پاکسازی دانشگاه از اساتید سکولار انجام ندهیم، ضربه را خواهیم خورد؛ بنابرین انقلاب فرهنگی در تمام ابعاد آن باید محقق شود؛ لذا باید با بازنگری دقیق در حوزه علوم انسانی و بازتولید علوم گام‌های جدی و اساسی صورت گیرد.

 

/ 0 نظر / 7 بازدید