انفجار یک موبایل بیخ گوش آمریکایی

به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی‌میل یک شهروند آمریکایی اعلام کرد که در هنگام مکالمه با یک دستگاه تلفن همراه موتورولا دروید ۲، تلفن همراه مذکور در کنار گوش وی منفجر شده که به جراحت صورت و گوش او منجر شده است.

آرون امبری ۳۰ ساله اهل ایالت تگزاس که یک دستگاه تلفن همراه موتورولا دروید ۲ دارد، ادعا می کند هنگامی که در حال رفتن به محل کار خود بوده، تصمیم به مکالمه با تلفن همراه خود می‌گیرد و در اواسط مکالمه‌اش، این تلفن همراه در کنار گوش او منفجر شده که باعث زخمی شدن یک طرف صورت او شده است.

explode motorola droid 2

وی تصریح کرده است که من فقط یک صدای اینگونه؛ «پاپ» راشنیدم اما در لحظه اول فکر این اتفاق را هم نمی‌کردم اما بعد باریکه‌ای از خون را بر گردن خود دیدم و با مشاهده صفحه شکسته شده تلفن همراهم در قسمت بلندگو، متوجه ماجرا شدم.

این اتفاق در حالی رخ داده است که این تلفن همراه همچنان بدون عیب و نقص باقی مانده و کار می‌کند و تنها شیشه آن ترک خورده است.

explode motorola droid 2

وی افزوده است که پس از این اتفاق در حالی که وحشتزده بوده، خود را به مدرسه ابتدایی محل کار همسرش رسانده که او این تصاویر را از محل جراحت و زخم او گرفته و سپس او را با آمبولانس به بیمارستان منتقل کرده‌اند که در آنجا ضمن اسکن از سر او ، محل جراحت را چهار بخیه زده‌اند.

این زوج جوان دو دستگاه تلفن همراه دروید۲ موتورولا را تنها دو روز پیش از روز حادثه خریداری کرده بودند و اکنون به دنبال راه‌های قضایی برای شکایت و دریافت غرامت از این شرکت هستند.

explode motorola droid 2

این شهروند ۳۰ ساله آمریکایی با اعلام اینکه او هیچ بیمه ای برای پوشش هزینه ۴ هزار دلاری درمان خود ندارد خواهان پرداخت غرامت از سوی موتورولا شده است.

شرکت موتورولا نیز در بیانیه‌ای با اعلام اینکه ایمنی مشتریان از اولویت‌های بالای این شرکت است از تماس این شرکت در آینده نزدیک با آقای امبری و بررسی موضوع خبر داده است.

انفجار تلفن‌های همراه بندرت صورت می پذیرد اما در بسیاری از مواقع این اتفاق به دلیل تورم باطری‌های لیتیوم گوشی و انفجار آنها صورت می‌پذیرد اما در خصوص این اتفاق باطری تلفن همراه دروید آقای امبری کاملا دست نخورده باقی مانده و هنوز علت این حادثه مشخص نشده است شاید هم این بنده خدا چیزی میگفته که سیا ومسئولان خوششون نمیومده وبعد بووووووووووم.......قبلا ترور به این شکل داشتیم ولی اون شخصیتها کجا واین بدبخت کجا........!

/ 0 نظر / 12 بازدید